Menu

.

Laskesuusatamise Eesti meistrivõistlustel näitasid suurepäraseid sõite Regina Oja ja Rene Zahkna

• Kirjutas Heleri Lakur

Laskesuusataja Regina Ojast sai 29. ja 30. detsembril Otepääl toimunud lahtistel meistrivõistlustel kahekordne Eesti meister. Foto: EESTI LASKESUUSATAMISE FÖDERATSIOON

Eelmisel nädalavahetusel, 29. ja 30. detsembril toimunud Tehvandi laskesuusatamise Eesti meistrivõistlustel selgitati välja meistrid sprindis ja jälitussõidus. Ühtlasi olid võistlused katsevõistlusteks, mille alusel pandi paika järgmisel kolmel maailmakarikaetapil ja IBU (Rahvusvaheline Suusatamise Liit) karikasarjas startivad sportlased.

Võrumaa suusatajad olid edukad

Otepääl nädalavahetusel peetud Eesti meistrivõistlustel laskesuusatamises olid edukad Võrumaa sportlased: Regina Oja, kes võitis kaks kulda sprindietapil ja jälitussõidus, ning Rene Zahkna, kes tuli Eesti meistriks jälitussõidus.