Menu

Vastukaja teisipäevases lehes ilmunud lumelükkamisprohmakale

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

FOTOD: Aigar Nagel

Esmaspäeva pealelõunal oli Võrukivis Kivi tänaval kõnnitee lumme kinni lükatud. Jalakäijatel oli raske teelõiku läbida, rääkimata vankri ja kelguga liiklemisest. 

Linnavalitsus vastas äpardusele nii: Linnavalitsus reageeris kohe, kui antud pilt eile postitati ning tund hiljem oli teelõik korras. Uurimisel, et kuidas selline olukord sai tekkida, selgus, et tegemist ei olnud Võru linna teehooldaja OÜ Roadwest poolt lükatud lumevalliga, vaid omaalgatusliku ning heatahtliku sooviga lükata traktoriga teelt ära veelomp. Siinkohal edastab linnavalitsus ka üleskutse, kus palub teehoolduses ilmnevate puuduste osas esmalt teatada linnavalitsust. Kontakt:Risto Aim, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 5347 4332

Toimetuse poolt aitäh heategijale, kes kindlasti midagi halba ei mõelnud ja tahtis aidata, sest jutu all oleval teelõigul oli tõesti suur lomp ning tee väga kitsaks muutunud.

Eks õpitaksegi ju vigadest kõige paremini. Nüüdseks on kõnnitee puhas ning ka tee laiem ja ilma lombita läbitav. Lõpp hea, kõik hea.

Kommentaarid   

0 #1 tsinkplekkpäng 2019-02-06 00:10
krr valimised on ikka hull lugu, tühipalja pildi peale pikk jutt ja aimi telefon ka kirjas. tahaks loota, et see sotside bande hävib täiega.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 Nonii 2019-02-06 19:15
Loodetavasti õppis asjast ka see heatahtlik loll!
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 Arts 2019-02-09 16:37
Ma usun, et seda rumalat lumelükkajat enam tööle ei võeta.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #4 Abiturient 2019-02-09 17:14
Tere. Siin lumelükkaja operaator e. maakeeli traktorist on rumal kes on rumaluse teinud. Ajakirjanik kes tühjast kohast aru saamata on tekitanud rumalusest arusaamatuset on veel rumalam. Tühjast kohast on kärbsest elevandi teinud mis oleks võinud olemata olla. Milleks seda tsirkust tarvis oli, kellele. Need on need meie harimatud ajakirjanikud kes tahavad näitata, et nemad teevad tööd. Häbi ajakirjanikule ja Võruma Teataja le.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #5 maamiis 2019-02-12 10:13
ajakirjanik oleks võinud labida võtta ja tee puhtaks kühveldada, öeldakse ju et kui viga näed laita tule ja aita. Mõttetu teema talvel juhtub nii mõndagi, oleme nii öelda "lumehelbekeste ks" hakanud ega suuda enam käsi taskust välja võtta ja ka natuke tööd teha.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD