Menu

Maakonna gümnasistide majandusteadmised pandi proovile

  • Kirjutas Heleri Lakur

Hetk enne olümpiaadi. Tänavusest olümpiaadist võtsid osa (vasakult esimeses reas) Sandra Lember ja Karolin Ossip Võru gümnaasiumist, Karl Joosep Põldsepp Antsla gümnaasiumist, Henri Neeve ja Juss Riivik Parksepa keskkoolist, Tanel Kerge Võru gümnaasiumist, Andree Hussar Parksepa keskkoolist ning Janari Pähn ja Lauri Lehiste Võru gümnaasiumist. Õpilastele olid kaasa elamas majandusõpetajad (vasakult esimene) Anneli Võikar Antsla gümnaasiumist, Helje Jaarma Parksepa keskkoolist ja Karmo Kurvits Võru gümnaasiumist. Foto: AIGAR NAGEL

Eile, 6. märtsil alanud üleriigilistele majandusolümpiaadi piirkonnavoorudele kogunes üle Eesti 202 gümnaasiumiõpilast, kellest ainult iga maakonna parim pääseb edasi finaalvõistlusele.

Tänavusest olümpiaadist võttis osa kümmekond Võru maakonna majandusõpilast

Ülesanded täiskasvanutelegi raskevõitu

„Õpilastele esitatavad küsimused panevad tihti proovile ka täiskasvanute teadmised,” selgitas JA Eesti direktor Kersti Loor.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD