Menu

FOTOD Lapsed vallutasid Võru

  • Kirjutas Kadri Nagel

FOTOD: Aigar Nagel

Nädalavahetusel on Võrus võim laste käes, sest toimub Lastefestival.

Üle terve linna võib leida kõiksugu põnevat, mis mudilaste silmad särama löövad. Atraktsioonid, seikluspark, vibulaskmine, fantaasiahoov, kino, mustkunstitrikid,  mini-loomaaed on ainult osa pikast nimekirjast, mida näha saab.

FOTOD: Aigar Nagel

Kõrged õhutemperatuurid ja sirav päike tuletab aga meelde, et tuleb ohtralt vett juua ja leida vahel endale vilus koht, et pisut hinge tõmmata.

FOTOD: Aigar Nagel

Hea on ennast kasta ka järve või juua kosutav jääjook.

FOTOD: Aigar Nagel

Väga tänuväärne on, et festivali alalt võib leida rohelistes toonides esmaabikohvriga meedikuid, kelle käest saab abi küsida kui palavus tervisele kurja on teinud.

FOTOD: Aigar Nagel

Laupäeva õhtul ootab kõiki kontsert, kus esineb The Swingers, kus solistideks Birgit Sarrap, Tanja Mihhailova- Saar ja Jüri Pootsman.

FOTOD: Aigar Nagel

Uuendusena kestab laupäev seekord südaööni, kuna kontserdi järel kell 22 avatakse naiskodukaitse, kodutütarde ja noorkotkaste töötoad.

FOTOD: Aigar Nagel

Täpsem info Võru Lastefestivali facebooki lehel ja aadressil www.vorulastefestival.ee

FOTOD: Aigar Nagel

Kommentaarid   

+7 #1 Väga põnev 2019-07-28 10:25
Aigar ma pole kusagil näinud nii ilusaid fotosid nagu sinul on. Edu sinule.
Tsiteeri | ebasobiv
-4 #2 ahzoo 2019-07-28 18:44
Väga põnev kirjutas:
Aigar ma pole kusagil näinud nii ilusaid fotosid nagu sinul on. Edu sinule.

krr krr krr jus on pildid???...ain ult raamid ha autori nimi...
Tsiteeri | ebasobiv
+7 #3 rolandil oli õigus , armin kirjutas 2019-08-01 17:31
Võru on xxxl naiste pealinn ... ma ei saa aru mis osadel meestel peaga lahti on , et sellistega käest kinni hoida ... see käest kinnihoidmine on natuke imelik komme ka veel ... olete te näinud kunagi , et maailma kõrgklass seda teeks .... see ei tule kõneallagi ...
Tsiteeri | ebasobiv
+9 #4 PUNN 2019-08-02 06:25
Kõige jubedam asi osade naiste juures on see , et kannavad tatoveeringut teadmatta selle tähendust ... Liblikas tähendab India kultuuris madalama kasti hoora e.dalit kelle tund on 2 dollarit ... see on Manipuris ,Hanyanas, Sikkimis ,Assamis ja Mizorami osariikides nii . Olen näinud preilit kellel okastraat ümber kaela .Okastraadi iga sõlm tähendab 1 aastat vanglas .Jaapanis parem oma tatoveeringuid ära näita kuna see kuulub Yakuzale ...Vägagi paljud mehed ja naised ei tea tatoveeringute tähendust ... Erinevates kultuurides on nendel eri tähendused ...Lausa koomiline või lapselik on muidugi Ameerika kultuur kus tatoveeritakse kõike teadmatta selle tähendust ...Ameerika kultuur ongi ju Miki -Hiir , Coca - Cola ja Hamburger...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD