Menu

Hauka laat lõi Antsla tänavad rahvast kummi

  • Kirjutas Kadri Nagel

Laadale oli kohale tulnud vaat, et rekordarv külastajaid. Foto: AIGAR NAGEL

Nädalavahetusel sai maha peetud Eesti laatade lipulaevaüritus Hauka Laat.

Külastajate ja müüjate sõnul oli sel korral laadal eelnevate aastatega võrreldes oluliselt rohkem rahvast. Kuulda oli, et kohati oli raske isegi müügiletini pääseda, sest tihtilugu tuli lihtsalt vahekäigus voolava rahvajõega kaasa liikuda. Ka korraldajateni on jõudnud info, et külastatavus oli igati eeskujulik. „Märk meile, et rahvast oli rohkem, on võibolla see, et tualetist sai paber palju kiiremini otsa kui varasematel aastatel“, sõnab laada üks korraldajatest Aigar Grihin naljatades.

Veel on ta rõõmus, et ilm, mida kõik ilmateenistused pühapäevaks lubasid, tuli pisut teistsugune: „Kui me jälgisime ükskõik millist ilmakanalit, siis igalt poolt lubati terveks pühapäevaks järjepidevat sadu, aga õnneks oli hoopis teisiti ja väikeste sajuhoogude vahel tuli isegi päike välja ning kokkuvõttes ilm laadalisi oluliselt ei seganud.“

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD