Menu

Võru endine ilutulestikuärimees peab oma mehesõna ning avab uue ööklubi

  • Kirjutas Heleri Lakur

Ligi 50 külalisele mõeldud klubiruumides on Jüri Luik üles seadnud lava koos vajaliku tehnika ja valgustusega ning parasjagu hoiab ta käes ühte ventilaatorit, mis ootab samuti paigaldamist. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHTT > Paari nädala eest teatas kireva ajalooga tuntud ärimees Jüri Luik (65) avalikult, et plaanib peagi avada keskealistele mõeldud tantsukoha, mille sarnast Võrus praegu ühtegi ei leidu.

Kuna möödunud aasta kevadel lõpetas tegevuse paar aastakümmet tegutsenud legendaarne baar Bevega, siis tekkis muusikalembesel keskeas ärimehel mõte otsida ideekaaslastega paik, kuhu rajada uus õdus kohake.

Uus klubi tuleb

Et kuuldustele kinnitust saada, ei pidanud toimetus kaua ootama. Ilutulestikuärimehena tuntud Jüri Luik kinnitas selle nädala teisipäeval, et uus koht avatakse peagi. Toimetus vaatas uue tantsukoha oma silmaga ka üle, et ärimehe sõnadele kinnitust saada. Uus koht hakkab asuma Tartu tänav 23 ärihoone esimesel korrusel Võru linna keskväljaku ääres.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+3 #11 TULE TAEVAS APPI 2019-10-01 14:53
Kas veel vähe on selle mehega probleeme olnud? Petab igal võimalusel oma rebasekavaluseg a usutavalt ja räägib "lollid surnuks". Võltsitud pangadokumendid , omastatud piletirahad, mida inimesed pole tagasi saanud...jne... jne... jne... jne...lõputult. Kas nüüd tuleb allilma klubi, pole teada, kes jõuab ja kes ei jõua koju tantsupartnerig a või ilma...??? krr
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #12 Ilmar 2019-10-03 15:31
Millal siis kärsa likku saab panna?
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #13 laululind 2019-10-10 17:26
Avaõhtul pidi Marju Länik laulma. Toitude eest võiks Ester Tuiksoo vastutada! Avalikke suhteid korraldab Irja!!!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD