Menu

Linnavolikogu määras linnavalitsuse liikmetele preemia

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru Linnavolikogu istung 16. oktoobril 2019 FOTO: Aigar Nagel

PABERLEHT> Võru linnavolikogu istungil otsustati määrata Võru linnapeale ja kahele Võru abilinnapeale preemiat ühe kuu ametipalga ulatuses.

Linnavolikogu esimees Ülo Tulik põhjendas ettepanekut mitme linnavolikogu liikme poolt. „Minul isiklikult ja paljudel volikogu liikmetel on kindel veendumus, et praegune linnavalitsus on töötanud väga hästi ja saanud oma tööga suurepäraselt hakkama,” kõneles Tulik. „Linnavalitsus on suutnud meeskonna suurepäraselt tööle panna,” sõnas Tulik, lisades, et väga positiivset tagasisidet on jaganud ka teiste linnade esindajad. Samuti põhjendas ta  preemia päevakorda võtmist sellega, et 2013. aasta lõpust kaotati linnavalitsuse liimetele tasu maksmine puhkepäevadel töötamise ees. Tulik ütles, et Võru linnapea Anti Allas on kahe aasta jooksul puhkepäevadel tööd teinud vähemalt 100 päeval, mis on Tuliku sõnul suur töömaht.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+11 #1 Guest 2019-10-17 08:25
Kui palju Allase ametnikud tegelevad tööga?enamus ajab tööajal oma firma äri.
Tsiteeri | ebasobiv
+3 #2 ahzoo 2019-10-18 14:13
Guest kirjutas:
Kui palju Allase ametnikud tegelevad tööga?enamus ajab tööajal oma firma äri.
krr krr krr krr
tore ikka omad taskud Tuulikutega täis ...lasteaedniku d närigu pori...enamus neist ajavad ainult oma biznesit töö ajast...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD