Menu

VIDEO JA FOTOD Lindora laadakoha nimel käib valvamine vahetustega

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTO: Aigar Nagel

Lindora laada fenomeni ei oska ilmselt keegi lahti seletada aga fenomenaalne on ta igal juhul.

11 päeva enne laada avapäeva, on kauplemiskoha nimel end valmis parkinud kümmekond autot aga kauplejatega jutule saada pole teps mitte lihtne.

 Laadakoha nimel võetakse kasutusele kõikvõimalikud mänguvahendid või siis nauditakse õhtuseid päikeseloojanguid. LUGEJA FOTO

Esiteks pole kõik kaupmehed ise kohapeal ja need, kes kohal, ei soovi väga kommentaare anda. “Me ei taha, et inimesed saaksid meid kogu aeg arvustada. Me tuleme siia sellepärast, sest see laat on lihtsalt nii hea laat, kus on hea müümas käia,” ütleb üks kaupleja, kelle sõnul kindlustati omale ka tänavu varakult hea müügikoht.

 Laadakoha nimel võetakse kasutusele kõikvõimalikud mänguvahendid või siis nauditakse õhtuseid päikeseloojanguid. LUGEJA FOTO

Korraldusliku poolega on ka laadakaupleja alati väga rahule jäänud. “Mul pole midagi ette heita. Kõik on juba praegugi ära korraldatud. Prügikastid tee ääres, ohutussildid ja kauplejaid suunavad sildid paigas,” oli müüja väga rahul.

Kommentaarid   

+19 #1 Pooletoobiaes 2019-10-17 18:00
Armas jumal anna mõistust :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #2 Mats 2019-10-19 07:24
On igasugu hulle,ärgu koju mingugi peale laata.......jää ge juba järgmiseks aastaks järjekorda.... krr krr
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Lea 2019-10-28 16:22
Küsimus korraldajatele, et miks see nii on? Kas pole raske kohad broneerida peale kohatasu maksmist, ehk siis, et oleks kindel koht garanteeritud? Ma kinno pileti ostan, siis ostan ju konkreetse, numbrilise koha, oleks see siis laadal nii raske? Tartus Aparaaditehase laatadel küll alati nummerdatud lauad ning kohamaksu makstes juba tead, mis number on sinu oma.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD