Menu

Torm tekitas Võru maakonna ketikauplustele ligi 100 000 eurot kahju

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru Maxima vahetusejuhi Viktoria Huigi sõnul tulid töötajad eelmisel pühapäeval voolukatkestuse tõttu oma tööga toime. Jahutuskapid suleti kohe ja need hoidsid oluliselt kauem temperatuuri. Aga peamised tooted, mis pikemalt jahutuseta vastu ei pidanud, olid siiski piimatooted ja värsked lihatooted. Foto: AIGAR NAGEL

SÜGISTORM > Möödunudpühapäevane sügistorm tõi Võru maakonna kauplustele kaasa mitte ainult ebamugavusi, vaid ka ilmselgelt suured kahjud, mille kahju suurust hindavad ettevõtjad 100 000 euro suuruseks.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+17 #1 maamiis 2019-11-02 13:41
Pole siin mõtet kireda, võiks ikka külmagregaatide toiteks varu generaatori muretseda, katkestus sisuliselt ainult 6 tundi, kelle poole maainimesed oma külmikutes oleva toidu ja talvevarude riknemise üle kurdavad. Häbi peaks olema neil kauplus kettidel.
Tsiteeri | ebasobiv
+9 #2 selge seto Setomaalt 2019-11-04 08:40
Jah saime voolu tagasi alles neljapäeval seega seega üle nelja päeva ilma elektrita, külmikust viskasin kogu varu välja kas kaupluseketid annavad mulle tasuta uue varu.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD