Menu

Vilja Selver kolib uuele pinnale ja avab Kagu-Eesti moodsaima supermarketi

  • Kirjutas Heleri Lakur

Vilja Selveris töötavad kaubakategooria juht Brandon Pähn ja teenindaja Merily Kerge, kes on samuti rõõmsad, et saavad edasi töötada uues ja veelgi avaramates ruumides Kagukeskuses. Foto: AIGAR NAGEL

Kui veel möödunud aasta lõpul oli Selveril plaanis avada teinegi kauplus Võru linnas, siis  tänaseks on lood hoopis vastupidi. Mõned päevad tagasi alustas Vilja Selver kolimiseelse korrastusega ja sulgeb oma uksed praeguses asukohas lõplikult, et kolida ümber poolteist korda suuremale müügipinnale.

Vana uues kuues ja kohas

„Vastab tõele, ent Selveri jaoks on tegemist väikese ja vananenud kaupluse sulgemisega Vilja tänaval ning uue, poolteist korda suurema, laiema kaubavaliku ja moodsama sisustusega kaupluse avamisega uues ja atraktiivsemas keskkonnas – Kagukeskuses,” sõnab Selveri juht Kristi Lomp toimetusele.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD