Menu

Väimela tervisekeskus tähistas 50. sünnipäeva külalisteta

  • Kirjutas Heleri Lakur

Väimela tervisekeskuse kollektiiv oli hoolimata eriolukorrast riigis sünnipäevatähistamise meeleolus ning ootab teateid olukorra taastumisest, et siis igapäevarütmis taas külastajaile avatud olla. Pildil on enamik kollektiivist. Vasakult eesreas: majandustöötaja Kevin Kulpson ja juhataja Henn Antson, tagareas majandustöötaja ja basseinitehnik Enn Nurk ja administraator Anneli Ilves. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT> Eile, 13. märtsil tähistanuks Võru maakonna ainus ja suurim tervisekeskus Väimelas 50 aasta juubelit sünnipäevalapsele kohaselt suure tordisöömise ja ujumisvõistlustega, ent need plaanid jooksid tervisekeskuse juhataja Henn Antsoni sõnul sel korral liiva.

Viiruse levikuga seotud piirangute tõttu tuli leppida ootamatu olukorraga ning sulgeda ilmselt esimest korda ajaloos uksed ka kõigile sünnipäevakülalistele.

Juubelit saab pidada terve aasta

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Seotud lood. NB! Loetelus puuduvad sisselogimist vajavad artiklid

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD