Menu

Särasilmne Älis Põldsepp kiirgab positiivsust kõigisse Alexela Võru tankla klientidesse

  • Kirjutas Kalev Annom

Älis Põldsepp on nelja-aastase Mirko ja kuueaastase Marieli ema ning käib Võrru tööle Antslast. Hommikuses vahetuses olles peab ta ärkama vara, sest sõit võtab pool tundi ja kell 6.45 tuleb kohal olla. Teine vahetus lõpetab aga kell kümme õhtul, mil saab koduteele asuda. Foto: KALEV ANNOM

PABERLEHT > Energiaettevõte Alexela on üks paljudest teenindusettevõtetest, kes seisavad kriisiga silmitsi, vahendades olulisi teenuseid.

Ütleme teenidajaile aitäh!

Alexela personalijuht Katrin Püks: „Elutähtsa teenuse osutajana soovime kutsuda üles märkama, millist tööd Eesti jaekaubanduses teenindajad teevad. Selles eriolukorras, mil teenindajad töötavad rangemate nõuetega, peavad kohanema ülikiiresti muutuva olukorraga, on esmaklassilised psühholoogid, laitmatud partnerid klientidele, jagavad naeratust muutmaks päeva natukenegi helgemaks, väärivad igaühe aitäh sõna.”

Ärme hoiame tänusõnu kokku

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD