Menu

Haanja puhke- ja spordikeskuse hanke maksumus väheneb ligi 300 000 euro võrra

  • Kirjutas Heleri Lakur

Sihtasutuse Haanjamaa Sport juhatuse liige Anti Saarepuu ja Rõuge valla arendusosakonna juhataja Aira Udras rõõmustavad, et hange on edukalt lõppenud, sest peagi algavad Haanja puhke- ja spordikeskuses suuremad ehitustööd. Foto: AIGAR NAGEL

Haanja puhke- ja spordikeskuse arendamiseks kuulutas Rõuge vald käesoleval aastal välja 1,77 miljoni eurose hanke. Hankes osalesid üheksa ettevõtet, kuid soodsaima pakkumuse tegid kaks kohalikku ettevõtet, keda ootavad ees kibekiired ajad.

Hindamiskriteeriumiks oli hind

„Hanke võitjaks on kohalike ettevõtjate OÜ Taristu Grupp ja OÜ Aigren ühispakkumine,” sõnab Rõuge vallavalitsuse arendusosakonna juhataja Aira Udras. Kuna vallavalitsuse sõnul oli hindamiskriteeriumiks eelkõige hind, siis võeti seda ka arvesse. Pakkumuste maksumused jäid vahemikku 1,226 644,66 kuni 1,747 miljonit eurot.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid  

+5 #1 suslik 2020-05-20 22:30
Ma panustaks pigem treenerisse, kes sportlastega tegeleb. Betooni on seda rahakest juba paigutatud küll.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #2 Jaak 2020-05-21 14:36
Juba käib kruusavedu ja lõhutakse suurte masinatega külavahe teid.
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #3 Kurb 2020-05-21 16:14
Jah, Rõuge vald muudkui ehitab projektide toel uhkeid väljakuid. Juba on ju uisuväljak, golfiväljak, nüüd tuleb tenniseväljak. Aga lastele pole kooli juures isegi staadionit, kus kaugust hüpata, oda visata, 100m joosta. ....Ja paistab, et kedagi seal Rõuge võimu juures olevatest inimestest ei huvita ka lastele kergejõustiku harrastuse võimaldamine - las peksavad aga jalgpalli!
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #4 Mulk 2020-05-21 16:47
Soo, ah, et 9 ettevõtet, siis on asjad kahtlased nagu Krabi kooliga. Olen juba aastaid võrumaalane kuid ei ole veel selge kas Krabi kuulub Varstu le või Rõugele. Ah jaa, vaadake mis trikid ja tsirkus oli selle torniga ja mis sellest on üldse saanud. Kõik nagu katalüsaatorist läbi käinud, vaikus ja kõik korras. Millegi järele see lõhnab, eks hiljem näeb.
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #5 Vallaelanik 2020-05-21 17:56
See ei ole küll asi millega hõisata, saime nii palju odavamalt. Ennegi on neid odavaid hankeid nähtud, lõpuks peab kohalik selle odava hankega tehtud investeeringu vead kinni maksma. Mõistust oleks neile ametnikele vaja osta, siis hakkaks vald ka toimima ja tehtaks asju, mida tõesti on vaja ning millest ka vallaelanike kasu on. Kas seda Haanja keskust ei ole juba aastaid arendatud ja mis kasu sellest on? Issand anna ometi mõistust ja lase teha asju, mida tõesti on selleks vaja, et tunda end õnneliku vallakodanikuna . Hetkel võiks küll anekdootide raamatu kokku kirjutada nendest vahvadest nn arenguprojektid est.
Tsiteeri | ebasobiv
+5 #6 Nogomiis 2020-05-21 18:13
Jaak kirjutas:
Juba käib kruusavedu ja lõhutakse suurte masinatega külavahe teid.

Kuna tegemist suuremahulise kruusatäite tööga siis teada ju kellele karjäär Rõuge vallas kuulub.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

DIGILEHED

15 PÄEVA ENIMLOETUD