Menu

Tööinspektsioon: tööõnnetushüvitised maksavad riigile aastas ligi 5 miljonit eurot

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

2018. aastal registreeriti 5134 tööõnnetust, millest 4020 olid kerged, 1105 rasked ning elu kaotas tööl üheksa inimest. Haigekassa hüvitas tööõnnetuste tõttu võetud töövõimetuslehti 4,9 miljoni euro eest.

Möödunud aastal oli Eesti tööturg väga aktiivne. Kokku tegutses siin mullu 131 650 ettevõtet, millest Tööinspektsiooni järelevalve alla kuulus 56 683 ehk vaid 43% kõigist ettevõtetest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 ussssss 2019-03-19 09:07
eesti tööturu käitumine ehitus bissnis-jutukal t lubatakse köike head ja paremat kogutakse igasugused kokku lastakse enamus tööd ärateha teatavad süüakse välja firmad pannakse kinni osadele ülemustele öeldakse,te olete lihtsalt opakad pooled rahad kaovad ei tea kuhu ja kui saabub orduödak väikestel lüüakse heal juhul silmad kinni vöi keegi üldse kasti :lol: ja öelge ,et mul pole haridust :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 ussssss 2019-03-19 09:26
enamiku shihukest paska opereerivad mendid ise kirjutavad inimeste peale völgu mida pole üritavad poolitada isegi sitta potti siis räägivad ,et sinu palk on tänu neile see on sulle völgu ja leiutavad sulle veel mida maksta keerutavad isegi su kanada elmuti pärandi ära selleks ongi möeldud orduödak ja,et mördisegajaid vähemaks teha vöi krupile on möeldud keskkooli söjaeest ära veod :lol: tehke veel keegi puhtaks :lol: ilusat päeva riide eest elajad
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 ussssss 2019-03-19 09:32
kas eesti mördisegajad joodikud me peame elama mendi karja eest kes sisuliselt on seaadusetu nagu spiraal :lol: keerutavad ainult nii,et köik elaks ainult nende vasallide eest :lol: ?kui palju on ehitusel auku mängituid?eriti maksuameti möla :lol:
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

15 PÄEVA ENIMLOETUD