Menu

Võru otsib ligi 2,4 miljoni euroga tervisekeskuse ehitajat

  • Kirjutas BNS

Tervisekeskus linnulennult Jõe tänava (Koreli ojaga paralleelne) kohalt. Tartu tänav on pildil vasakult paremale ja Tartu tänav 8 maja kõige tagumine, paremal bussijaamahoone ja natuke on näha ka tähtelamut. Foto: KOIT OJALIIV/KUU ARHITEKTID

Võru linnavalitsus kuulutas välja riigihanke tervisekeskuse ehitaja leidmiseks; hanke eeldatav maksumus on ligi 2,4 miljonit eurot.

Hangitavate ehitustööde käigus ehitatakse Võru esmatasandi tervisekeskus koos vajalike tehnoseadmete ning sisustusega, selgub hanke alusdokumentidest.

Rajatav hoone ehitatakse ühekorruselisena ning selles hakkavad paiknema perearstid, ämmaemand, füsioteraapia, sotsiaalnõustamine, psühholoog, apteek, röntgen ja laboratoorium.

Hoone ehitatakse Võrus kolmest kinnistust – Tartu 7, Tartu 9 ja osaliselt Koreli park P1 – moodustatavale uuele kinnistule. Loodava kinnistu ligikaudne pindala on 6818 ruutmeetrit ja sihtotstarbeks on kavandatud 100 protsenti ühiskondlike ehitiste maa.

Võru esmatasandi tervisekeskuse ehitusprojekti on koostanud Kuu OÜ. Ehitisealuseks pindalaks on projekteeritud 2275,9 ruutmeetrit.

Hankeleping sõlmitakse 10 kuuks. Pakkumusi saab esitada 4. veebruari pärastlõunani.

Seotud lood. NB! Loetelus puuduvad sisselogimist vajavad artiklid

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD