Menu
Mida arvad maskikandmisest?

Olerex ehitab oma sajanda tankla Otepääle

  • Kirjutas Võrumaa Teataja
Eesti suurim kütuste jaemüüja Olerex ehitab oma sajanda tankla Otepääle, uue kontseptsiooniga teenindusjaam valmib käesoleva aasta suvel Otepää ühe peamise liiklussõlme, Tartu maantee ja Palupera tee ristmiku lähedal.
 
„Olerexi üks tugevus on jaamade ühtlane katvus üle Eesti – Olerexi jaamad asuvad lisaks suurtele linnadele ja põhimagistraalidele ka Eesti väikelinnades ja asulates. Usume, et Otepää jätkab tuntud ja armastatud turismi- ja spordikeskusena kasvu, meie soov on tuua klientidele uusi teenuseid ja kvaliteeti ning laiemalt piirkonda konkurentsi,“ märkis Olerexi tegevjuht Piret Miller. „Leiame, et käesolev aasta on õige ja sobiv kasvuks – Olerex on ainus suurtest kütusemüüjatest, kes viimase aasta jooksul Eestis on ka laienenud. Lisaks Otepääle plaanime sel aastal avada veel täiesti uusi ja uuenduskuuri läbinud jaamasid,“ tähendas Miller.
 
Olerexi Otepää uues teenindusjaamas saab olema suure teenindussaarega kohvik ja bufee, laia valikuga toidu- ja esmatarbepood ning avar puhkeala. Lisaks hakatakse toitu pakkuma ettetellimiskioskist, kust saab valmistamist vajava eine järjekorrata ära tellida. Tanklas saavad müügil olema mootoribensiinid B95 ja B98, diislikütus, eridiisel, kütuselisand AdBlue ja LPG autogaas, lisaks ehitatakse autopesula.
 
Olerex avas möödunud aasta suvel Tartus Kvissentalis uue teenindusjaama ja oktoobri keskel Kilingi-Nõmmel Eesti suurima tankla. Käesoleva aasta alguses valmivad uuendatud jaamad Tallinnas Linnu teel, Rakveres Põhjakeskuse lähedal ning automaattankla Ikla piiripunkti lähedal.
 
Eesti suurima kütuste jaemüüja Olerexi müügivõrku kuulub 99 täisteenindusjaama ning kiirtanklat üle Eesti. 1994. aastal asutatud ettevõte põhineb 100% Eesti kapitalil ja annab tööd ligi kaheksasajale inimesele. Elutähtsa teenuse pakkujana tagab Olerex kliendile lisaks kütusele ka peamised toidukaubad ja esmatarbekauba tavapoe hinnaga.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD