Menu

Rõuge vallavanem kohtub külarahvaga viies piirkonnas

  • Kirjutas Kalev Annom

Haanja piirkonna külade elanikud kohtusid vallavanem Mailis Kogeriga (pildil laua otsas punases) Mareia pubi kaminasaalis, kus kõige noorem osaleja oli neljakuune Emilie Sarik ja kõige rohkem kiitust pälvis Sirje Pärnapuu. Fotod: KALEV ANNOM

Rõuge vallas on 274 küla, elab 5523 inimest, kõigi külade päev on augustis 

 

Rõuge vald alustas külarahvaga kohtumisi Haanja ja Misso piirkonnas. Haanjasse Mareia pubi kaminasaali kogunes vallavanem Mailis Kogeriga kohtuma veerandsada inimest. Kõige noorem osaleja oli neljakuune Emilie ja kõige rohkem sai kiita Sirje Pärnapuu Ruusmäelt. Kokkusaamine kestis kaks tundi. Keegi külarahvast ei leidnud, et haldusreformiga oleks midagi paremaks muutunud.

Esimene tund – oleme haanjalased

Kohe koosviibimise alguses toonitati, et haanjalased jäävad haanjalasteks ja Rõuge valla koosseisus rõugelase tunnet ei teki ja seda ei ole tarviski.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+4 #1 Y 2019-05-21 15:38
Istusin, kuulasin, küsisin ja mõtlesin, et ei ole võimalik! Sein ees. Saan aru, et rikas Rõuge tuli "vaeseid kosilasi" (pop silt nende endi seas) n-ö märkama, et tüütuid rahustada. Näiliselt märkama, paraku vaid. Isekeskis pole nad seda isegi varjanud. Tasuta tsirkus! Lihtsalt nii rumalat esiklouni annab otsida.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #2 väga tabav 2019-05-22 10:40
oli see eelmine kommentaar. Varstu piirkonna kohtumisel täpselt sama taktika, rumalad said räusata, asjalikele küsimustele vastuseid ei tulnud, asjakohased kommentaarid jäid tähelepanuta, mingist tulevikuvisioon i arutamisest polnud juttugi.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD