Menu

Mustriline muuseumiöö lõppes Ruusmäel tantsusamme keerutades

  • Kirjutas Heleri Lakur

Wana-Wõromaa Wunkorkestri pani muuseumiöö külastajad veel enne keskööd tantsima. Pildil on muusikud täies koosseisus koos Rogosi muuseumiöö korraldaja Sirje Pärnapuuga (keskel).

Kord aastas, laupäevasel maiõhtul avavad muuseumid ja teised mäluasutused oma uksed tavapärasest hilisemal ajal ja tasuta, et tähistada üleeuroopalist Muuseumiööd.

Möödunud laupäeval külastas toimetus Rogosi mõisa koduloomuuseumit, võttis osa kultuuriprogrammist ja uuris Vallo Raudsepa maalide mõttemustrite tagust maailma.

Öös oli mustreid

Nagu ütleb juba Muuseumiöö programmi nimetus „Öös on mustreid”, pühendati tänavu tähelepanu just mustritele meie ümber ja sees. Kui kõigepealt algas õhtune programm jalutuskäigust giidiga Rogosi mõisas ja mõisapargis, siis vahepeal said külastajad osa võtta Vastseliinast pärit kunstniku Vallo Raudsepa maalinäituse „Mõttemustrid” avamisest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

LOE VEEL

LOE VEEL

Viimase hetke pakkumine

Error: No articles to display

15 PÄEVA ENIMLOETUD