SUURARENDUSED • Lähemal ajal saab Koreli oja äärne ala Maxima poe ja Kagukeskuse vahel, kus praegu haigutab suur tühi muruplats, täiesti uue näo seoses Kagukeskuse teise etapi ning teemapargi arendamisega.
Võru ettevõtja Meelis Munski on juba aastaid rääkinud Kagukeskuse teise etapi rajamisest, aga nüüd on asi võtnud tõsisema suuna. See on ka loogiline, sest kui linn teeb uue autosilla ja avab Munskile tänavajupi väljapääsu Petseri tänavale, siis on paslik midagi vastu pakkuda.
Munski mingeid täpseid kuupäevi ehituse alguse kohta küll välja ei käi, aga räägib, et ehituse peale saab vaikselt mõtlema hakata ja tal on vaja teha valik kahe variandi vahel. Esimene neist näeb ette Kagukeskuse teise etapi ehk laienduse valmimist varem planeeritud kujul ja see maksaks kuus-seitse miljonit eurot. Teine variant on jätta kaubakeskuse laiendus esialgu tegemata, aga rajada Maxima kõrvale spaa-hotell maksumusega ligi neli miljonit eurot. „See oleks tulusam ja väiksema riskiga,” ütles Munski spaa-hotelli kohta, „aga ma arvan, et jõuan mõlemat teha.”




































.jpg#joomlaImage://local-images/2026/03/25/Suur kriisioppus Voru Kagukeskus 24_03_2026 Fotograaf Aigar Nagel (64).jpg?width=3000&height=2000)






























































Sama meelt. Vb leiab vannitoa mitte remontija endale töögi. Ehitus meeste töö.
Lihtsalt kahju on ehitustöölistest kes peavad jälle pikaks ajaks palgatõusust loobuma.
oota ma tõmban veel paar kõssi ja viskan koni maxima prügikasti...tehtud,võru jälle nati puhtam!
17.02.2008 12:50 http://www.neljas.ee/est/voru/?news=923881&category=1
Veekeskuse rajajad peavad Võru eeliseks Põlva ees seda,et keskusesse tuleb ka linna ujula.
Samal ajal kui Põlva üritab anda endast parima, et linna võimalikult kiiresti spaa kerkiks, ei ole Võru veekeskuse rajamisel jõutud kaugemale, kui oldi aasta tagasi märtsis, kirjutab Võrumaa Teataja.
Võru veekeskuse üks rajajaid, kohalik ärimees Jaanus Kuklane on veendunud, et veekeskus valmib Võrus juba kolm aastat pärast detailplaneeringu algatamist.
Praegu ei saa detailplaneeringut algatada, sest maa, mille linn veekeskusele eraldada kavatseb, kuulub veel riigile.
Võiks ka ujumisbasseini peale mõelda, saaksid koolilapsed ujumistunde läbi viia.
:u
Õige
Need ajad on läbi kus iga mees võis kalevipojaks saada.Praegu pead ikka kellut ja vasarat käsitleda oskama.
lahti lastute arv on suurem!
Hüva nõu on kallis ja tasuta ei hakka keegi mõtlema,kasum peab olema mitmekordne,et tasuks tegelema hakata
Õige ärimees võtab sealt kust võtta annab s.t. Igaltpoolt.
Ega isegi korjaks raha maast üles , kui leiaks!
Minule sobiks ka eelpool nimetatud varjant arendusest. Siis vähemalt oleks linnas elu peale kella 6 õhtul
Leian et väga hea kui inimesed natukenegi hoolivad oma linnast ning et kui iga suurem arendus neile korda läheb.
Ma ei panustaks võrumaale sentigi, sest sinusugused ootavad ümbrikut, käsi pikalt ees. Sinusugustele polegi midagi rohkemat vaja kui pudel Presidendi Pilsnerit ja haigekassalt invaliidsustasusid, mida tavakodanike arvelt naudid. Kas ka tead, et põlvamaa ja võrumaa esikohal,,,kõik invaliidid ja puudega ega asjata võrumaa erikoole vanasti täis ei olnud. Ikka raske puue kui pidevalt ühte ämbrit kolistatakse.Pane kirja, mida ise oled teinud,,,lühidalt,,minu tegevused ei mahuks kuidagi siia ära, lumpen.
Mis sul viga on? Mida viriseda kogu aeg. Too mõni näide, mida sina oled korda saatnud. Las inimesed orgunnivad ja ehitavad.
Kui midagi Võrru plaanitakse, on hädakisa lahti. Kui midagi ei tehta, on jälle kisa.
Pole minu arvates Munski just kõige toredam mees, aga las inimene lubab ja võimalusel ka ehitab.
- kesse hull Värskas käib? Pole seal eriti midagi rohkemat ja veel topelt hinna juures, kui Pühajärvel või kasvõi Kubijal.
Ilus kusjuures
Palun nimetada Kooli tee ümber Munski tee ks.