Menu

Meelemärkuseta vanaprouale nähvanud Võru kiirabi töötaja: „Sellele naisele peaks politsei kutsuma!”

Vanaproua tundis järgmisel päeval pärast kukkumist valu vasakul puusal ja käel, mille järel suundus ta mõned päevad hiljem perearsti vastuvõtule, kus tema sinikaid isegi üle ei vaadatud. Foto: HELERI LAKUR

Võrumaa Teataja toimetuse poole pöördus murelik lugeja seoses ühe Võru kiirabi töötaja ebaprofessionaalse käitumise pärast.

Võrus Vilja tänavale kutsuti 27. juuni hilisõhtul kiirabi. Vanaproua Saima (nimi muudetud), kes oli oma korteri koridoris teadvusetult kokku kukkunud, ei teadnud, et tema abikaasa oli vahepeal kiirabisse helistanud ja abi kutsunud. Kiirabi kohale jõudes turgutati naine üles, kuid meelemärkuseta olekust toibunud naine kuulis enda kõrval, kuidas kiirabitöötajast naisterahvas talle kõrvalt nähvas: „Sellele naisele peaks küll politsei kutsuma! Talle meeldib ennast pidevalt maha visata!” Seda kuulnud, sai vanaproua aru, et jutt käib temast, ja vastas kiirabitöötajale ilma pikema jututa, et hoopis sellisele kiirabitöötajale tuleks politsei kutsuda. Kontakt kiirabitöötajate ja patsiendi läbivaatlusel lõppes tol korral kiiresti. Vanaproua sõnul aidati ta tookord küll koridoris püsti, kuid tal ei kontrollitud vererõhku ega uuritud, miks ta kukkunud oli ja kas tal võiks selle tagajärjel mingeid vigastusi olla.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

KUUM

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED

Prev Next