Menu

.      

69% inimestest usub, et Kaja Kallas oleks pidanud vabandama Võrumaa väljaütlemise pärast - 1003 vastajat osales uuringus

  • Kirjutas BNS

Kaja Kallas FOTO: Aigar Nagel

Ühiskonnauuringute Instituudi küsitlusest selgub, et 69 protsendi inimeste arvates oleks peaminister Kaja Kallas pidanud vabandama oma väljaütlemise pärast intervjuus, mis järgnes kohtumisele Võru inimestega.

Uuringufirma Norstat Eesti palus inimestel avaldada arvamust erinevate hiljuti puhkenud skandaalide või ühiskonnas laiemat arutelu tekitanud teemade kohta. Lisaks Kaja Kallase teemale küsiti inimeste arvamust Jaak Madisoni puudutava skandaali kohta ning Tallinna liikluskorralduse teemal. 

Inimestelt päriti, kas Kaja Kallas oleks pidanud vabandama Võrumaa inimeste ees? Kallas külastas aprillis Võrumaa kultuurimaja, kus talle esitati kriitilisi küsimusi ja süüdistusi. Sellele järgnevas intervjuus väitis ta: “Võrumaa kohtumised on alati kõige hullemad. Ma võin öelda, et kusagil mujal ei ole inimesed nii kurjad, kui nad on siin Võrus” 21 protsenti vastas antud küsimusele „ei“ või „pigem ei“, 69 protsenti „pigem jah“ või „jah“ ning 11 protsenti ei omanud arvamust. 

Edasi lugemiseks palun logige sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja
digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

20 PÄEVA ENIMLOETUD