Menu

Rändkauplus täidab ka maainimeste väiksemad soovid

  • Kirjutas Heleri Lakur

Sandra Kottise on töötanud autokaupluse müüjana juba kaks aastat ja tänu oma tööle tunneb ta kõiki külaelanikke nägupidi. Foto: AIGAR NAGEL

PABERLEHT > Juba mitmendat aastat teevad Võrumaal kaubaringe OÜ-le Poole Parem kuuluvad kauplusautod, mis ääremaa väikekülades kogu kauba inimestele teeotsani ja vajaduse korral ka koduukseni kätte viivad.

Paljudele eakatele maainimestele on see ainus poepäev nädalas, mis omakorda annab võimaluse rääkida müüjaga argielulistel teemadel.

Viis päeva mööda väikekülasid

Kauplusauto noor müüja Sandra Kottise on rõõmsameelne, teretab kõiki viisakalt ja ulatab kiirelt vajaliku toidukauba külaelanikele kätte. Juba kümme minutit hiljem ajab ta automootori soojaks ja võtab parasjagu suuna Ruusmäelt Vaalimäele, et jõuda järgmise kliendini. Niimoodi näevad tema tööpäevad välja viis päeva nädalas, ühest maakonnast teise ja üks küla teise järel.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD