Menu

Hoolekandekeskuste akende all laulmise päevad on möödas

  • Kirjutas Sten Sang

Kääpa sotsiaalkeskuse juhataja Siiri Kartsepp (vasakult) ning keskuse töötajad Karin Lepist, Egle Vaher ja Airi Grossberg tegutsesid eriolukorra ajal terviseameti juhiste kohaselt. Foto: AIGAR NAGEL

Juuni algusest avasid hoolekandeasutused taas oma uksed külastajatele. Kohati on lubatud lähedase koduvisiidile laskmine, kuid iga otsust kaalutakse eraldi.

Asjalikud seeniorid

Kääpa sotsiaalkeskuses on 26 elanikku ning juhataja Siiri Kartsepp tõdeb, et koroonaviiruse tulek ei pannud töökorralduses olulisi muudatusi tegema. „Püüdsime hoida võimalikult tavapärast päevakava, et eakatel säiliks igapäevane rutiin. Tegutsesime terviseameti välja saadetud juhiste ja soovituste järgi. Aeg oli emotsionaalselt raske, kuid nii töötajad kui ka hoolealused olid väga tublid. Kõige tähtsam oli säilitada optimismi ja püsida terved,” kõneleb ta.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD