Menu

FOTOD Võru pered majandavad nutikalt ja astuvad julgelt kooliaastale vastu

  • Kirjutas Sten Sang

FOTOD Võru pered majandavad nutikalt ja astuvad julgelt kooliaastale vastu FOTOD: Aigar Nagel

Vastseliinas seitset last kasvataval Pille Zahknal läheb sel sügisel kooli viis last. Vanemad poisid Kevin ja Kristo alustavad kooliteed Võrumaa Kutsehariduskeskuses, Keitlin läheb 7. klassi, Kerstin 5. ja Kelli-Keiti 3. klassi. 7aastane Keio sai aasta koolipikendust ja peagi alustab tähtede õppimist praegu veidi üle aastane Keron.

Vahvad noored ja nende hakkaja ema Pille on algavaks kooliaastaks valmis. Vasakult: Kevin, Kerstin, Keitlin, Kaur (Pille vennapoeg), Kristo, Keio, ema Pille ja Keron (ema süles), Kelli-Keiti FOTOD: Aigar Nagel

Tuleproovi läbinud ostumudel

Kooliasjade ostuks pole pereema Pille kunagi eelarvet koostanud. „Kui lastel kooliaasta lõppeb, siis hakkan juba uueks valmistuma. Alles jäänud vihikud ja kaustikud lähevad sügisel käiku. Kui olen maikuus ostnud karbi värvipliiatseid, siis lähevad ka need sügisel uuesti kasutusele,” sõnas Pille. Riideid ostab ta lastele aastaringselt, siis pole kooliaja saabudes vajadust korraga suuremat summat kulutada.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Alati põnev Võrumaa Teataja 2019-08-18 10:25
Ilusad pildid teil nii armas.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 lugeja 2019-08-19 08:39
Tõesti, ilusad fotod . :-)
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 Teadja. 2019-08-19 14:13
Kuidas Pille ise varub asju. Kui saab igasugu abi,vallalt,toi dupangalt ja ka paljulasteliste st. Ja ajagu oma mees ka tööle ,pole mõtet lapsi teha kui vajab abi koguaeg.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #4 Guest 2019-08-19 18:49
Teadja. kirjutas:
Kuidas Pille ise varub asju. Kui saab igasugu abi,vallalt,toidupangalt ja ka paljulastelistest. Ja ajagu oma mees ka tööle ,pole mõtet lapsi teha kui vajab abi koguaeg.

Nii õel ja kade ei ole hea olla.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD