Menu

Kagukeskus lisab Võrule suurlinnajooni juurde

  • Kirjutas Kadri Nagel

 FOTOD: Aigar Nagel

PABERLEHT> Võru areneb ja uueneb iga päev. Peale värske ilmega promenaadi, koerte jalutusväljaku, tutika Koreli oja äärse ala saab uhkust tunda ka uuenenud kaubanduskeskuse üle.

Laupäeval avati pidulikult Kagukeskuse uus osa, mis on 4400 ruutmeetrit suur ja üle 20 müügipinnaga. Uudistama oli tulnud hulgaliselt rahvast.

Enim elevust pakkusid uued poed, mida varem Võrus ei olnud: Takko, PetCity, Kraba. Peale nende saab uues juurdeehitises külastada veel teisigi poode nagu mööblipood Mobecor, CityAlko, laienenud DenimDream, Südameapteek, ProOptika, Kebab Tarõ, Pizzakiosk, Namaste Aasia restoran, Lukukaubad, Maarika Lilleseaded ja mänguasjade pood Pöialpoiss. Vanast osast on veel üle kolinud Weekend Shoes, Andermi, AngelGold ja Shu. Mõni minut enne avamist uurisime kaupluse töötajatelt, kuidas neil tunne on ja kas kõik on avamiseks valmis.

Palun logi esmalt sisse

Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada SIIT.

Kommentaarid   

+1 #1 123 2019-10-02 22:21
Käisin kah uudistamas. Minujaoks täiesti kasutud poed. Ilmselt niipea sinna enam ei satu.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #2 kaugemalt 2019-10-03 13:27
Suurlinnajooni juurde ???? Ei tee üks pood veel korrumpeerunud kolhoosist suurlinna.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 Tule taevas appi 2019-10-03 13:41
Pilt on lolliks läinud, et lasi sellise jama meile teha.
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD