Menu

Tartumaal kadunud 25-aastane Viktoria ilmus välja elusa ja tervena

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

16.01.2021 14:48:49 Ööl vastu laupäeva Tartumaal kaduma läinud 25-aastane Viktoria võttis oma lähedastega ise ühendust ning politseinikud selgitasid välja, et naine viibib Harjumaal ja temaga on kõik korras.

Politsei tegeleb väljaselgitamisega, mis põhjusel jäi naise töötava mootoriga hõbedane Mazda Sinikülla ning kuidas täpselt ta sealt Harjumaale tagasi liikus. Lõuna prefektuuri operatiivjuht Veiko Järva sõnul on mõistetav ja aktsepteeritud iga inimese soov veeta aega teistest eraldatult, kuid sel juhul tuleks see lähedastega läbi rääkida.

„Kui tekib vajadus ja soov olla mõnda aega üksinda, tasub sellest igal juhul oma lähedastele teada anda, et nad ei peaks asjatult muretsema,“ ütles Järva.

16.01.2021 12:57:22 Politsei palub kaasabi selgitamaks laupäeva öösel Tartumaal Sinikülas kadunuks jäänud 25-aastase Viktoria asukohta.

Öösel kella ühe ajal sai häirekeskus teate töötava mootoriga tühjast hõbedast värvi Mazdast Tallinna–Tartu maanteel Sinikülas, umbes 30 kilomeetrit Tartust. Politseinikud selgitasid välja, et autoga oli samal õhtul mõned tunnid tagasi Tallinnast Tartu suunas sõitma hakanud 25-aastane Viktoria, teatas Lõuna prefektuur.

Viimane kontakt naisega oli lähedastel kesköö paiku ning tema telefoni positsioneering näitas asukohaks Siniküla piirkonda, kuid nüüdseks on naise telefon välja lülitatud.

Politseinikud asusid naist piirkonnast otsima ning ala kammiti läbi ka otsingukoertega. Samuti kontrollisid politseinikud öösel piirkonna üle drooniga. Kuni varahommikuni väldanud maastikotsingud jätkuvad ning ümbruskonda kontrollivad praegu koerajuhid koos otsingukoertega ning ala kammitakse läbi ATV-ga.

Viktoria on saleda kehaehitusega ja umbes 160 sentimeetrit pikk. Naise juuksed on värvitud roosaks ja ta kannab ninaneeti. Viktorial on seljas punane mantel ning tal võib kaasas olla halli värvi kass, keda ta kannab värvilises kandekotis.

Politsei palub kõigil, kes on Viktoriat liikumas näinud või omavat teavet tema võimaliku asukoha kohta, anda sellest teada hädaabinumbril 112 või mobiilinumbril 5306 9480.

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD