Menu

Ivari Padar plaanib asuda riigikogu liikmeks

  • Kirjutas BNS

Ivari Padar oma veoauto Gaz 63-ga Võru linnas kampaaniat tegemas. Õpetame ka koer Kaarule, kuidas kampaania käib. FOTO: Facebook Ivari Padar

Riigikogu valimistel enda kohta tagasihoidlikud 1457 häält saanud europarlamendi sotsiaaldemokraadist liige Ivar Padar kavatseb riigikokku minna, kirjutab Lõuna-Eesti Postimees. 

Sotsiaaldemokraatide esindatud kahaneb riigikogu uues koosseisus viie võrra kümneni. Padar näeb põhjusena erakonna keerulist kuvandit. Samuti seda, et väikeparteid, nagu näiteks Eesti 200, pretendeerisid samadele valijatele.

«Mõjutab ka Vakra juhtum või mis tahes. Konkurentsis olid ka väikeparteid, kes sisse ei saanud. Seal oli inimesi, kes traditsiooniliselt meie positsiooni toetavad,» arutles Padar. 

Riigikogusse plaanib praegune eurosaadik siiski minna. Ühtegi potentsiaalset ministrikohta ta ei välistanud, kuigi lausus, et suure tõenäosusega temast kultuuriministrit ei saa.

Kommentaarid   

+4 #1 elutöö brüsselis tehtud 2019-03-06 14:29
võib jälle puhata
Tsiteeri | ebasobiv
+15 #2 Rain 2019-03-07 15:19
Eks valijad said ka paljud aru, et sotsiaaldemokra atia pole eriti inimsõbralik ja pealegi selle autoga seoses esimene mõte mis pähe tuleb et käivad ettevalmistused uueks märtsiküüditami seks ja seda sõnumit viidi igasse suuremasse külasse selle autoga ringi sõites.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #3 salla 2019-03-08 08:24
Milline erakond siin Võru ja selle maa poolt on? ehk need kes välja jäid? Aga seda me tahtsime ju ise! Ei ole regionaalse edasimineku peale mõeldud. kui rahasid jagatakse siis ikka Tallinn ja ongi punkt. Lõpetage jurad nendest Kagu-Eesti toetustest. 6000 €on seal teie palk, meile tahate maksta toetusteks, et siia elama tulla edaspidi 500 € palga peale! Lõpetage mõnitamine, sest arvamus on ju selline kuhu me siit ikka läheme, istuge edasi ja katsuge hakkama saada!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #4 ahzoo 2019-03-10 08:40
krr krr krr no nüüd oma molotoviga pätilikku valimipromot korraldama...jn e...mida sa padari tobu oled teinud üldse ainult tarandiga napsutanud ja nautinud teiste kukil...VASTSE- KUUSTe omamaise lohatööstuse lasite pankrotti...poo la ja teab kust maailma urkast roiskuvat liha vedada soodustate...jn e...kasi tööle...
Tsiteeri | ebasobiv

LOE VEEL

LOE VEEL

15 PÄEVA ENIMLOETUD