Menu

VIDEO Võrumaal jäi surmasõidust väga vähe puudu

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Neid olukordi liikluses, kus võinuks minna väga halvasti, aga õnnekombel ei läinud, on kordades enam kui traagiliste tagajärgedega avariisid endid. Seda paljuski tänu liiklejatele, kes on ettevaatlikud ja tähelepanelikud ning oskavad ohuolukorra ilmnedes kiirelt reageerida ning halvimat vältida 👍

Nii jäi Võrumaal ühest surmasõidust väga vähe puudu, kui autojuht sattus kottpimedal ajal ühel hetkel silmitsi sõiduteel istuva joobes mehega 😵🍺

Autojuhil õnnestus kokkupõrget inimesega vältida ning andis sest kohe ka politseile teada. Noppisime mehe kiirelt autoteelt ära, et järgmised autojuhid sama eluohtlikku kadalippu läbima ei peaks. 

See videoklipp on hea näide, miks peavad autojuhi silmad olema püsivalt sõiduteel ja käed kindlalt roolil. Liikluses on palju olukordi, kus juhi tähelepanelikkusest ja sõiduki juhtimise oskusest ohuolukorras sõltub tema või ka teiste ellujäämine.

Kommentaarid   

0 #1 tsinkplekkpäng 2018-09-21 17:45
no mis ime see on, üks normaalne juht lihtsalt selgus , kes on roolis tegija. polegi ju nii, et kirjutatakse - ei saand midagi teha - põder jooksis ette. reaalsus ongi see, et avariisid välditakse mitte nad ei juhtu.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD