Menu

Väimela tallide vana aed riivab kohalike silma

  • Kirjutas Heleri Lakur

Väimela tallide tagumine karjamaa on piiratud uue elektrikarjusega, kuid Võru–Põlva maantee ääres olev puitaed vajab värskenduskuuri. Tagaplaanil paistab Väimelas asuva puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskus Tsenter. Foto: AIGAR NAGEL

LUGEJA MURE ❯ Möödunud nädalal Võrumaa Teataja poole pöördunud lugeja sõnul on Võrumaal Väimelas asuva hobusekasvatuse territooriumi juures oleva maanteeäärse aia seisukord kehvavõitu ja vajavat aleviku väljanägemise parandamiseks väljavahetamist.

Igapäevaste möödasõitjate jaoks on see ilmselt pseudoprobleem, sest hobuste nägemine tee ääres on pigem meeldiv üllatus ja aia olemasolu tavaliselt tähele ei panda. Ent miks häirib see kohalikke elanikke?

Foto: AIGAR NAGEL

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

+8 #1 noki parem nina 2018-08-17 09:28
oma elu sai inimesel otsa krr :P
Tsiteeri | ebasobiv
+8 #2 Hobune 2018-08-17 11:34
Ei häiri!
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 Väimela 2018-08-19 22:52
Sel lugejal, keda aed häirib, on nimi. Nii et palun nimi, keda häitrib. Mind ei häiri hobuste tara, hiidkanala on see mis häirib. Miks küll mulle tundub, et tara häirib mõnda vähesest kanalapooldajat est - et inimesi omavahel riidu ajada. Kahju, et selline anonüümne kaebus on kajastamist leidnud. Peaks olema nii, et kui häirib, siis oma nime all. Kõik, keda kanal häirib, on julgenud esineda oma nime all.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD