Menu

Setomaa vallas juhtunud õnnetuses süüdistab perekond Elektrilevi

TULEÕNNETUS ❯ Eelmise nädala reedel süttis ootamatult Igrise külas Setomaa vallas elumaja. Inimesed tules kannatada ei saanud. Vanaproua Silvia Kina oli tulekahju süttimise ajal toas, aga pääses kohe majast välja, kui suitsu nägi. Tema elukaaslane viibis samal ajal õues. Eakas vanapaar, kellele maja kuulus, on šokis.

Peretütar Maivi sõnul plaanib perekond maja taastada. „Siis läheb sinna väga palju raha ja kindlustusfirmalt saadav summa on nii väike, et sellega me kohe kindlasti maja taastada ei jõua,” sõnab ta kurvalt ja lisab, et igasugune rahaline abi oleks suureks toeks. „Olgem ausad, kui kindlustame, siis ega me selle peale ju mõtle, et meiega midagi juhtuda võiks. Eks meil oli ka majale miinimumpakett võetud, et mingi osa oleks kaetud,” lisas tütar.

EE822200001102114754, SILVIA KINA, selgitus „Tagasi koju”.

Praegu viibivad mõlemad vanemad tütre pool Mikitamäel ja jäävad sinna seniks, kuni leiavad asenduspinna, kus elada.

Esmaspäeva hommikul käis tulekahjus kannatanud hoonet hindamas kindlustusspetsialist.

„See on nüüd kindlaks tehtud, et tulekahju on põhjustatud elektrist,” sõnas Maivi. „Mina leian ikkagi, et Elektrilevi on süüdi, kuna samal ajal tehti liinitöid. Ja nii kui elekter taha lülitati, nii käis majas pauk,” lisas ta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

VIIMASED

Prev Next