Menu

Setomaa vallas juhtunud õnnetuses süüdistab perekond Elektrilevi

  • Kirjutas Heleri Lakur

TULEÕNNETUS ❯ Eelmise nädala reedel süttis ootamatult Igrise külas Setomaa vallas elumaja. Inimesed tules kannatada ei saanud. Vanaproua Silvia Kina oli tulekahju süttimise ajal toas, aga pääses kohe majast välja, kui suitsu nägi. Tema elukaaslane viibis samal ajal õues. Eakas vanapaar, kellele maja kuulus, on šokis.

Peretütar Maivi sõnul plaanib perekond maja taastada. „Siis läheb sinna väga palju raha ja kindlustusfirmalt saadav summa on nii väike, et sellega me kohe kindlasti maja taastada ei jõua,” sõnab ta kurvalt ja lisab, et igasugune rahaline abi oleks suureks toeks. „Olgem ausad, kui kindlustame, siis ega me selle peale ju mõtle, et meiega midagi juhtuda võiks. Eks meil oli ka majale miinimumpakett võetud, et mingi osa oleks kaetud,” lisas tütar.

EE822200001102114754, SILVIA KINA, selgitus „Tagasi koju”.

Praegu viibivad mõlemad vanemad tütre pool Mikitamäel ja jäävad sinna seniks, kuni leiavad asenduspinna, kus elada.

Esmaspäeva hommikul käis tulekahjus kannatanud hoonet hindamas kindlustusspetsialist.

„See on nüüd kindlaks tehtud, et tulekahju on põhjustatud elektrist,” sõnas Maivi. „Mina leian ikkagi, et Elektrilevi on süüdi, kuna samal ajal tehti liinitöid. Ja nii kui elekter taha lülitati, nii käis majas pauk,” lisas ta.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid  

-8 #1 lugeja 2018-02-22 13:35
voibolla olid teil juhtmed vaga vanad kuidas saate suudistada elektrilevi
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 teadmamees 2018-02-22 19:22
Loomulikult peaks vaatama kas elamu paigaldis vastas nõuetele?
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #3 Tiiu 2018-02-22 23:37
Kindlustus on tehtud siis kindlustus katab eramus tule poolt tekitatud kahju. Korralik kindlustus katab kõik ootamatud kahjud.
Tsiteeri | ebasobiv
-1 #4 Guest 2018-02-23 01:33
lugeja kirjutas:
voibolla olid teil juhtmed vaga vanad kuidas saate suudistada elektrilevi

ja seda rääkib kes?
Tsiteeri | ebasobiv
0 #5 Paukson 2018-02-23 07:42
Tõenäoliselt kaks varianti - kas ühendati midagi valesti või oli hoone enda sisestus juba nii mäda, et pisemgi liigutamine oli liiast ja see andis lihtsalt järele. Viimasega peaks lisaks elektrikule ka omanik ise natuke vaeva nägema ja probleemi juba ennetavalt likkvideerima.
Tsiteeri | ebasobiv
0 #6 Rics 2018-03-02 09:31
Huvitav oli ka see , et maja põlemise ajal hakati järgmise postiotsast kiirelt kaableid lahti ühendama, kuigi majas enam voolu ei olnud.Mul isegi asjakohased pildid ja video olemas.Aeti ilmselt null ja faas sassi.
Tsiteeri | ebasobiv

VIIMASED