Menu

Võrumaal kaduma läinud 76 aastane Aldo leiti üles

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Aldo otsingud jätkusid täna päeva vältel. Tänu inimeste tähelepanekutele ja edastatud vihjetele liikusid politseinikud ja otsingutel abiks olnud kaitseväelased läbi kammima linnaäärseid alasid ja Võlsi metsa, kust mees ka leiti. Mehel esinesid alajahtumise tunnused ning ta anti meedikute hoole alla. Otsinguid juhtinud Kagu politseijaoskonna piirkonnavanem Anti Paap tänab kõiki tähelepanelikke inimesi ja otsingul abistanud kaitseväelasi, tänu kellele mees leiti ja sellega tema elu päästeti.

 

Politsei palub kaasabi selgitamaks 76-aastase mehe asukohta, kes lahkus eile pealelõunal Võrus Raudtee tänaval asuvast kodust ning pole sinna seni naasnud.

Täna hommikul kella 10 ajal palusid lähedased politsei abi leidmaks üles Võru linnas Raudtee tänaval oma kodust teadmata suunas lahkunud ja kadunuks jäänud 76-aastase mehe asukohta.

Võru piirkonnapolitseinik Mirjam Uibo ütles, et viimati nähti meest eile kella 15.30 paiku Võru linnas Võlsi tänaval, kus ta juhusliku mööduja käest oli teed tagasi Raudtee tänavale küsinud. „Sinna aga mees paraku tänaseni naasnud ei ole, ka on teadmata, kuhu ta Võlsi teelt edasi liikus,“ vahendas ta.

Uibo selgitas, et teate laekudes käivitasime kadunud mehe leidmiseks otsingu Võru linnas. „Oleme suhelnud kadunud mehe lähedastega ja naabritega, läbi käinud mehe kodust linna viivad teed ja tänavad ning ühes naabritega vaatasime üle tema kodukandis asuvad majad ja kõrvalhooned, ent meest seni leida veel õnnestunud ei ole,“ kirjeldas piirkonnapolitseinik ning lisas, et otsingumeeskond võtab järgmiseks sihi Võlsi teele ning sealsele suvilapiirkonnale leidmaks mõnd viidet, kuhu abivajav mees võis suunduda.

„Kuivõrd mehel on terviseprobleemid ning ta ei pruugi orienteeruda ajas ja ruumis, võib ta kõrvalise abita hätta sattuda. Ka ei saa välistada, et suutmata leida õiget koduteed võis ta mõnest teele  jäävast kõrvalisest majast sooja otsida, mistõttu palub politsei kõigil sealkandis elavatel inimestel ise täiendavalt üle kontrollida oma territooriumile jäävad abihooned,“ ütles politseinik.

Mees on ligi 180 cm pikk ja tugeva kehaehitusega. Seljas kandis ta erksat helerohelist jopet, jalas siniseid teksapükse ja peas ruudulist hallisegust nokamütsi.

Kui kellelgi on abistavat infot, palutakse sest teatada hädaabinumbril 112.

Kommentaarid   

0 #1 usssss 2018-10-09 07:55
eks juhatati metsa vanade ,paksude,körend ite eest ei seista eks ole teatavad mendid ,arstid teatavad jumala mehed :lol:
Tsiteeri | ebasobiv
0 #2 usssss 2018-10-09 07:57
eriti kui pole raha mida ümber visata teil seal ju terve koolkond :lol: mees maaseest tervitab ;-)
Tsiteeri | ebasobiv
0 #3 usssss 2018-10-09 08:02
jaaa aga suurt huijamist teile ei kingita.minge vaadake parem mis sektandid inimestega kuurides teevad :lol: kas nii tehakse eestis inimprodukti?
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD