Menu

Võru Polar tähistas väärikalt veerandsaja aasta juubelit laienenud kaupluseruumides

  • Kirjutas Võrumaa Teataja

Võru Polarise kaupluses töötatakse praegu seitsmekesi. Vasakult töötajad Kadri Vijard, Anett Aasa, Tiit Kikas, Liidi Teder, juhataja Vello Vijard ja paremal Mari Vijard. Pildilt puuduvad Eve Klaas ja Heiki Jänes. Foto: AIGAR NAGEL

KAUBANDUS ❯ Osaühingule Võru Polar kuuluv Võru Euronicsi kauplus tähistas teisipäeval 25 aasta möödumist päevast, mil avati ASi Võru Polar nime all tegutsenud töökoda-kauplus Petseri tänaval. Esimene tegutsemisaadress oli Petseri 31, Vabriku ja Petseri tänava ristmikul eramajas. Võru Polar avas 1. augustil 1993 uksed remonditöökojana. Sealt edasi hakati tegelema koduelektroonika müügiga ja niimoodi on kauplus järjest kasvanud.

FOTOD: Aigar Nagel

Võru Polar tähistab sel aastal ka teist juubelit. „Viis aastat on möödas Euronicsi kaubamärgi all tegutsemisest,” sõnab poe omanik ja juhataja Vello Vijard. Juriidiliselt on tegu OÜ-le Võru Polar kuuluva ettevõttega, ent Euronicsi kodulehelt leiab poe Võru Euronicsi nime alt.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

0 #1 Väike soovitus 2018-08-18 06:37
Kriitilise pilguga võiks seesoleva sortimendi üle vaadata. Valik on kuidagi kaootiline ja reeglina vajaminevat asja kohapeal ei ole, tuleb tellida ja oodata. See oli varem nii ja pole ka kahjuks nüüd muutunud. Aga muu ok.
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD