Menu

Võrumaa Teataja populaarne tasuta digileht keskraamatukogus astus kolmandasse aastasse

  • Kirjutas Kalev Annom

SÕBRAPÄEVA KINGITUS > Kaks aastat tagasi 11. veebruaril tegi Võrumaa Teataja sõbrapäeva eel Võrumaa keskraamatukogule, kus käib väga palju Võrumaa Teataja lugejaid, omapärase kingituse. Panime lugemissaali üles Maci arvuti, millega saab tasuta Võrumaa Teataja digilehte lugeda. Äsja käisime raamatukogus arvuti tööd kontrollimas ja ühtlasi lisas meie veebitoimetaja Aigar Nagel võimaluse peale digilehe tasuta lugeda ka täies mahus kodulehekülge www.vorumaateataja.ee, kus on rikkalik valik online-uudiseid ja fotosid, mis paber- ja digilehte ei mahu.

Meeldiv oli tõdeda, et Mac on need kaks aastat töötanud tõrgeteta ja järjest rohkem on iga päev neid inimesi, kes söandavad arvutist lehte lugeda. Huvitav oli teada saada, et on olnud juhuseid, kus eakamad inimesed tõdevad, et arvutist saab lehte lugeda ka prillideta, sest Macil on suur ekraan ja selge (ergas) pilt.

„Iga päev on käib lugemissaalis neid, kes arvutist Võrumaa Teataja digilehte ja omavalitsuste ajalehti või ka Põlva Teatajat loevad,” ütles 18 aastat raamatukogus töötanud lugemissaali bibliograaf Aili Järv. „Enamjaolt on need (nooremad) mehed.” Kuu aja jooksul käib keskraamatukogu lugemissaalis umbes 1300 inimest.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD

VIIMASED