Menu

Endises Krabi koolimajas avati huvilistele uksed

  • Kirjutas Heleri Lakur

FOTOD: Aigar Nagel

HARIDUS ❯ Krabi koolimajas oli esmaspäeval lahtiste uste päev. Sinna oodati osalema nii lastevanemaid kui ka lapsi, samuti kogukonna liikmeid. Kohapeal tutvustati kõiki võimalusi, mida Krabi koolitares õppimisvõimalustena pakutakse. Kas tegemist on appihüüdega või soovib MTÜ-le Ostium kuuluv kool uue hoo sisse saada?

FOTOD: Aigar Nagel

MTÜ Ostium esindaja Ale Sprenk ütleb Võrumaa Teatajale antud intervjuus, et lahtiste uste päev ei ole mõeldud mitte niivõrd kaugemalt tulijatele, vaid lähematele inimestele. „Ega meil olegi midagi selle vastu, et kanname maailma väikseima kooli tiitlit. See on uhke. Loodame, et ka keegi kogukonnast on nõus dialoogi pidama,” alustab Sprenk vestlust. „Lahtiste uste päeva mõte on ka see, et kui kogukonna liikmetel on midagi öelda, siis ootan vestlusele,” selgitab Sprenk.

Kas kooli saatus on ikka veel lahtine?

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

Kommentaarid   

-4 #1 eemalseisja 2018-10-10 22:20
Kaua veel?
Tsiteeri | ebasobiv
+6 #2 mõtlemiseks 2018-10-10 22:29
eemalseisjale: väga kaua. Kahju, aga nii on.
Tsiteeri | ebasobiv
+4 #3 Ülo Raudsepp 2018-10-11 09:45
Edu ja jõudu! Gruppi "küla mutid" on raske milleski heas veenda, aga küll nad pikapeale saavad aru mis hea on.
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #4 L..S 2018-10-11 13:46
No mis selllise võiduga nüüd teha on?.See pole ju lotovõit ja tööandjal on õigus valida omale meeskonda.Kui ikka inimne pole usaldusväärne ja aus siis tehakse kiire lõpp.
Tsiteeri | ebasobiv
+2 #5 muki 2018-10-11 15:09
Aga oma firmas võid edasi sahkerdada,nihv erdada ja mida kõike veel. Osava näitlejana teenid palju tähelepanuj ja kuulsust. Ale ütleb ju politseinikule et Raulike,mul ju kriminaalasi kaelas ja ei saa koolimajast mitte mingil juhul loobuda.Ja näidend läheb edasi.......... ....
Tsiteeri | ebasobiv
+1 #6 Küsija 2018-10-11 19:26
Looodame,et lotovõit ka Aleni jõuab ......Ilusad numbrid!
Tsiteeri | ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD