Menu

Läheb haigla müümiseks

Lõuna-Eesti haigla hoone Võru külje all Meegomäel.  Foto: INNO TÄHISMAAHAIGLA TULEVIK  • Teisipäeva hommikul kogunevad Meegomäel haigla juures Võrumaa omavalitsusjuhid, et otsustada haigla müük sihtasutusele Tartu Ülikooli Kliinikum.

Võru haigla müüki on ette valmistatud pool aastat, ettevalmistustööd algasid kevadel, mil toimus haigla aktsiate omaniku, MTÜ Terve Võrumaa üldkoosolek. Koosolekul otsustasid omavalitsusjuhid alustada läbirääkimisi haigla aktsiate üleandmiseks kliinikumile. Teisipäeval peaks omavalitsusjuhid lõplikult otsustama aktsiate kontrollpaki üleandmise kliinikumile.

MTÜd Terve Võrumaa jätkuvalt esindav endine Antsla vallavanem Tiit Tõnts ei soovinud täpsemalt selgitada, mis teisipäeval toimuma hakkab. Küll soovitas ta ajakirjanikul kohale tulla, et sündmustest osa saada.

Kommenteerimine on suletud

Kommentaarid

+3 #11 tiit-olav roos 2013-12-18 05:31
tegelikult tartu kliinikumi alla minek peaks olema tervitatav. arusaamatu, et selline asi võtab nii kaua aega- 7kuud senini ja lõppu pole näha?23 jaanuar vist praegu ja salatsemine maksumuse ümber? kuni ei lõppe kasumi teenimine meditsiinis seniks jääb asi lonkama? ja meie arstid ja õed lahkuvad paremetele jahimaadele?
ebasobiv
+2 #12 Pets 2013-12-19 10:36
Müüakse ikka siis kui tasub maha parseldada :u haiglast vanadekoduni ja krematooriumist kalmistuni on ju koerasabaga visata :-)
ebasobiv

15 PÄEVA ENIMLOETUD