Menu

Võru keskväljaku parima pakkumise tegi TREV-2

  • Kirjutas Heleri Lakur

Võru linna ajaloolist keskväljakut ootab taastamine. Foto: AIGAR NAGEL

LINNAPILT Võru linnavalitsus tunnistas Võru keskväljaku ehitushankel edukaks ASi Trev-2 pakkumise, mille kogumaksumus on 2,6 miljonit eurot ilma käibemaksuta.

Antud juhul on oluline märkida, et tegemist on Võru linnavalitsuse 13. märtsil langetatud otsusega, mis tähendab, et seda otsust on võimalik veel kahe nädala jooksul vaidlustada. „Lõplikust lepingu sõlmimisest saame rääkida alles sel juhul, kui hanketulemused jõustuvad,” sõnas TREV-2 personalijuht Virge Suursoo. Eesti ühe vanimal ja juhtival taristuettevõttel TREV-2 on kogemusi väga erinevate objektide ehitamisel, sealhulgas viimastel aastatel ka Eestis väga tuntud taristuobjektide juures, nagu näiteks Tartu idapoolse ringtee ehitamine, Tartu kaarsilla renoveerimine ning ka Eesti sajandi suurprojektiks nimetatava Kose-Ardu neljarajalise teelõigu ehitamine.

Palun logi esmalt sisse

Seda lugu näevad täispikkuses ja suurte fotodega ainult Digilehe tellijad.
Digilehe lugemisõigusega saab ligipääsu portaalidele vorumaateataja.ee ja digileht.vorumaateataja.ee, mis sisaldavad kõiki artikleid, kaastundeavaldusi, kuulutusi ja reklaame. Lugemisõiguse saab vormistada siit.

15 PÄEVA ENIMLOETUD